737 580 037

kontakt@ignif.com

Kaseta kominkowa

Od dwóch tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką kasety kominkowej.Wybór był trafiony w 100%.
Dotychczas prawie w ogóle nie korzystałam z kominka otwartego,bo nie ogrzewał on pomieszczenia.Wkład jest rewelacyjny.Nareszcie mamy naprawdę ciepło (23 stopnie),ogrzewa bez problemu około 80m2.Drewno spala się powoli ,ogromna oszczędność. Rewelacyjny kontakt z Panem Piotrem,który bardzo fachowo i z ogromną cierpliwością odpowiadał na nasze wszystkie pytania.Kaseta wykonana perfekcyjnie,a przecież pomiary dokonywana na odległość.
Montaż kasety bardzo prosty,u nas montowali ją nastoletni wnukowie. Instrukcja super,bardzo czytelna.
Kaseta piękna. Bardzo dziękuję!

Barbara 20 września 2022

Kaseta kominkowa

Kaseta kominkowa niesamowicie poprawiła komfort cieplny w domu. Pomieszczenie bardzo szybko się nagrzewa i temperatura znacznie dłużej się utrzymuje. Do tego zużywa się zdecydowanie mniej drewna, niż w kominku otwartym, co przy obecnych cenach jest bardzo istotne. Pan, który omawiał ze mną projekt, wykazał się anielską cierpliwością, także kominek spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Katarzyna 12 września 2022

Kaseta kominkowa

Wkład (kasetę) używam już 5 lat. To była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć w stosunku do otwartego paleniska jakie miałem w pensjonacie. W końcu nie kurzy się, ciepło nie ucieka przez komin, a także nie ma już “przeciągów” przy wygaszonym kominku.
Sam produkt wykonany jest w dobrej jakości. Przez tyle lat wygląda i funkcjonuje bardzo dobrze.
Raz odkleił się kawałek sznurka uszczelniającego, ale wystarczyło przykleić klejem termicznym – i tyle.

Paweł 24 sierpnia 2022

Kaseta kominkowa

Doskonałe rozwiązanie dla otwartego kominka.Wykonanie kasety perfekcyjne według przesłanego zamówienia.Zamówienie zrealizowane terminowo , przesyłka bez uwag.
Kontakt telefoniczny w momencie montażu zapewniony.Działanie kasety potwierdza moje oczekiwania.Firma i jej wyrób godny polecenia i wystawiam notę 10/10 w każdym zakresie.

Sylwester 29 czerwca 2022

Kaseta kominkowa

Precyzyjnie i estetycznie wykonana kaseta kominkowa. Świetny kontakt i pomocne wskazówki przy pomiarach. Efekt grzewczy znakomity, a oszczędność opału w porównaniu z otwartym kominkiem bez porównania. Kaseta warta swojej ceny. Polecam.

Tomasz 9 lutego 2022

Kaseta kominkowa

Kaseta pojawiła się u nas zgodnie z informacją z firmy. Montaż zajął nam z Żoną ok. 15 minut. Polecam współpracę z firmą IGNIF i panem Piotrem. Wymiana e-maili, doradztwo na najwyższym poziomie. Teraz siedzimy i delektujemy się ciepełkiem i widokiem ognia.

Piotr z Czarnego Lasu 27 listopada 2021

Kaseta kominkowa

Kominki dojechały do Danii w piątek i tego samego dnia zostały zamontowane.
Pasują świetnie. Wyglądają rewelacyjnie
I działają jeszcze lepiej.
Nie łatwo jest kupować przez internet i opierać się tylko na zdjęciach
i doradztwie przez telefon i pocztę internetową.
Ale wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo.
Bardzo dobry kontakt. Jakość kominków rewelacja,
Polecam z czystym sumieniem

Robert 2 lipca 2020

Kaseta kominkowa

wszystko co napisane wczesniej to prwda , kontakt bardzo sprawny i wyczerpujacy , wystarczy podac wymiary otworu kominka a a firma Pana Piotra zajmnie sie realizacja . kaseta zrobiona jest profesjonalnie, montaz bardzo prosty , i odrazu mozna uzywac ciszac sie ciplem ogniska Firma godna polecenia

janusz 23 października 2018

Kaseta kominkowa

Witam wszystkich czytających ten wpis. Polecam bez wahania pod każdym względem firmę Ignif i produkt jaki ta firma produkuje czyli kasetę kominkową do komików otwartych. Wszystko co było ustalone zostało zrealizowane bez żadnego problemu. Kontakt i realizacja godne naśladowania. Sam produkt świetnie wykonany, spasowany i o nowoczesnym wyglądzie. Ma ogromną moc grzewczą w porównaniu do wcześniejszego rozwiązania. Efekt powrotu dymu uznaje za historię. Na wieczorne palenie wychodzi około 6-7 kawałków drewna. Cóż więcej.
Przeróbka kominka otwartego przez fachowca na wkład kominkowy to w moim przypadku koszt ponad 6tyś. złotych, więc produkt proponowany przez Pana Piotra jest do tego dużo bardziej atrakcyjny cenowo. Jeżeli ktoś zastanawia się nad takim rozwiązaniem to proszę się nie wahać. REWELACJA.
Dziękuję za rękawicę. Pozdrawiam

Toyek 8 października 2018

Kaseta kominkowa

Kaseta kominkowa z IGNIF-u , to znakomite rozwiązanie dla posiadaczy kominków z otwartym paleniskiem. Kominek zyskał na wyglądzie, zmniejszyło się zużycie drewna i okresowe zadymianie pomieszczenia. Wysoka sprawność spalania powoduje szybkie ogrzewanie salonu kominkowego. Współpraca nad projektem i realizacją zamówienia znakomita.

Marian 2 października 2018

Wystaw referencje

Poniżej znajdziesz możliwość wystawienia opinii o zakupionym produkcie.
Serdecznie dziękujemy i zachęcamy do wystawiania opinii. Każda z nich jest dla nas niezmiernie ważna.

* Wymagany
Serdecznie dziękujemy za Państwa opinię o produkcie!