737 580 037

kontakt@ignif.com

Kaseta kominkowa

Mogę z powodzeniem polecić produkty firmy Jestem bardzo zadowolony i faktycznie przy temperaturze na zewnątrz ok 4-7 stopni ogrzewam dużą część domu tylko samym kominkiem Zamówiona kaseta pasowała idealnie do paleniska Gratuluję fimie precyzji w wykonaniu – no i sobie dokładności pomiaru 🙂

Tomasz 8 maja 2017

Kaseta kominkowa

Zainteresowałem się propozycją firmy Ignif po obejrzeniu strony internetowej, która wyróżniała się wśród innych estetyką stron oraz prostym i jasnym przedstawieniem zasady działania kasety kominkowej. Także profesjonalny kontakt telefoniczny i mailowy przekonał mnie do zakupu kasety oferowanej przez Ignif. Pozdrawiam.

Jarek 14 marca 2017

Kaseta kominkowa

W moim przypadku kaseta była robiona na wymiar ale praktycznie do nowego kominka,była znacznie mniejsza ( brak góry wkładu) niż dostępne wkłady kominkowe. Bardzo dobry kontakt z Panem Piotrem który uwzględniał wszystkie dodatkowe wymagania ( wyjście na komin i dojście powietrza z zewnątrz.Wykonanie bardzo dobre i estetyczne.

Ryszard 10 marca 2017

Kaseta kominkowa

Rewelacyjna obsługa – szybko, sprawnie, kompetentnie i fachowo, kontakt mailowy i telefoniczny na bieżąco. Kaseta solidna, ładnie wykonana i idealnie dopasowowana. Polecam!

Beata 8 marca 2017

Kaseta kominkowa

Szczerze polecam współpracę z firmą IGNIF i panem Piotrem Mielańczukiem. Zamówiłem kasetę do istniejącego paleniska otwartego, wykonaną pod mój wymiar. Tak jak kolega powyżej byłem nastawiony sceptycznie ale efekt jest bardziej niż zadowalający. Kominek teraz daje więcej ciepła i dużo wolniej spala się drewno. Nic nie dymi, jest optymalna regulacja nawiewów.

Jakość wykonania jest naprawdę bez najmniejszego zarzutu, wszystko fajnie chodzi i widać że jest dobrze zrobione. Kontakt z właścicielem mailowy i telefoniczny 10/10
Do produktu dołączone są instrukcje, wszystko porządnie i bezpiecznie zapakowane. Naprawdę nie pamiętam kiedy miałem przyjemność kupić coś tak fajnie zrobionego i sprzedawanego przez przyjaznego i kompetentnego fachowca. Jeszcze raz polecam!

Radek 1 marca 2017

Kaseta kominkowa

Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takich rezultatów. Początkowo podchodziłem do kasety kominkowej nieco sceptycznie. Kaseta jednak pasuje idealnie i co najważniejsze niesamowicie grzeje. Był to strzał w 10. Kontakt z Panem Piotrem rewelacyjny. Gorąco polecam firmę IGNIF.

Maciej 21 stycznia 2017

Wystaw referencje

Poniżej znajdziesz możliwość wystawienia opinii o zakupionym produkcie.
Serdecznie dziękujemy i zachęcamy do wystawiania opinii. Każda z nich jest dla nas niezmiernie ważna.

* Wymagany
Serdecznie dziękujemy za Państwa opinię o produkcie!