Wkłady kominkowe

Seria Gold

Wyprzedzają swój czas.

Zaprojektowanie oraz stworzenie wkładów kominkowych serii Gold wymagało od nas wiele trudu i żmudnej pracy. Każdy kominek został bowiem stworzony ręcznie z myślą o indywidualnych potrzebach użytkowników, ale także o jakości, wzornictwie i estetyce. Nawet najdrobniejszy element zaprojektowano z największą starannością. W rezultacie powstała kolekcja wkładów kominkowych charakteryzująca się zarówno atrakcyjnym wyglądem, jak i zaawansowaną technologią.

Wkłady kominkowe

737 580 037

kontakt@ignif.com

Topowe samochody składane są ręcznie

Nasze kominki również.

Gdy tylko spojrzysz na urządzenia marki IGNIF od razu wiesz, że są to produkty wysokiej jakości. Stalowy korpus, spawany ręcznie przez czołowej klasy specjalistów, zapewnia najlepszą wydajność oraz wytrzymałość. Wkłady kominkowe serii Gold zostały zaprojektowane w taki sposób, by po jego zabudowie twoim oczom ukazywała się możliwie najcieńsza ramka konstrukcji drzwi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >  ZAMÓW >

Olśniewają nie tylko wyglądem.

Wkłady kominkowe serii Gold ze szkłem ceramicznym, szamotem lub wermikulitem oraz żeliwnym rusztem zachwycają nie tylko wyglądem, ale również samymi podzespołami. Całość tym samym składa się na jeden wyjątkowy i kompletny pod każdym względem produkt.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >  ZAMÓW >

technologie

Nowoczesna technologia w codziennym życiu.

Przy projektowaniu złotej serii nie zapomnieliśmy również o technologii poprawiającej wydajność oraz komfort użytkowania. Z systemami Transparent View oraz Turbo Boost wkład kominkowy nabiera nowego znaczenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >  ZAMÓW >

Nieograniczone możliwości personalizacji.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, byś stworzył swój wymarzony wkład kominkowy – w serii Gold dostajesz bowiem jeszcze większe możliwości personalizacji. Okazała liczba elementów, które możesz zmieniać i tym samym dostosowywać do własnych potrzeb i upodobań, daje pewność stworzenia wyjątkowego paleniska, które spełni twoje oczekiwania pod każdym względem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >  ZAMÓW >