Ręczna produkcja

W tworzeniu produktów marki IGNIF liczy się każdy szczegół. Z uwagą dobieramy wszystkie komponenty naszych palenisk, bo to właśnie detale mają decydujący wpływ na finalny efekt. Nasze wybory nie są źródłem przypadku, a składową wieloletniego doświadczenia i przeprowadzonych testów. Każdy element paleniska IGNIF ma dla nas takie samo znaczenie, dlatego nasze produkty wyróżniają się niepodważalną jakością.

Korpus i konstrukcja

Korpus zapewnia bezpieczeństwo podczas osiągania przez palenisko najwyższych temperatur. Każdy element konstrukcji jest badany oraz sprawdzany podczas ekstremalnych testów użytkowych, a ponad to wyróżnia się również estetycznym, nowoczesnym wyglądem.

Rama drzwi

Nawet po zabudowaniu kominka rama drzwiczek to element zawsze widoczny. Jakość wykończenia jest w tym wypadku naszym celem nadrzędnym.

Wykończenie

Każdy nasz produkt został wyposażony w szkło ceramiczne Robax niemieckiej firmy Schott, które wytrzymuje naprężenie termiczne nawet do 700 stopni Celsjusza. Do wnętrza paleniska używamy zaś niezawodnego, duńskiego wermikulitu, niemieckiego szamotu, a także żeliwnych ruszt.

Kontrola jakości i rozwój

Dążymy do ciągłego udoskonalania swoich produktów – poszukujemy nowych rozwiązań, współpracujemy z najlepszymi instytutami badawczymi, a także dbamy o nowe, jeszcze lepsze podzespoły. Zależy nam na tym, by nasze paleniska były najnowocześniejsze.

Obsługa klienta

Wiemy, jak istotna jest kompetencja osoby, która kontaktuje się z klientami, dlatego też dobrą obsługę stawiamy na równi z Państwa zadowoleniem z finalnego produktu.